CATRICE LIQUID GLITTER LIPS TEKUTÁ RTĚNKA

13.02.2019

Tohle bude krátká a stručná recenze tekuté rtěnky Liquid Glitter Lips od značky Catrice. Tekutá rtěnka je z limitované edice Glitter storm, která by snad ještě měla být stále v obchodech, alespoň myslím. Dlouho jsem nebyla v drogerii, tak nemám přehled. Tato limitka obsahuje čtyři odstíny těchto tekutých rtěnek a rtěnka stojí okolo 130 - 140 Kč. Já mám odstín číslo C03 Luster a tento odstín je opravdu krásný. Barva je taková temně vínovofialová s růžovými, modrými a fialovými třpytkami, které se krásně lesknou a odráží světlo. Odstín je opravdu nádherný, to ano, ale.. 

Pigmentace rtěnky je také skvělá. Stačí jedna vrstva, která má plné krytí, není třeba vrstvit. Rtěnka zasychá do sucha, neobtiskává se, výdrž rtěny je velmi slušná, přežila i jídlo a pití. Ale tato rtěnka neuvěřitelným způsobem mé rty vysušuje. Moje rty jsou velmi suché, takže si opravdu nemohu dovolit nosit takto vysušující rtěnky, které zvýrazní již existující vrásky na rtech. Rtěnka také vytváří takovou slabou krustičku, která je mi na rtech dost nepříjemná. Díky těmto vlastnostem bohužel nemohu jinak než rtěnku nedoporučit. Je to velká škoda, protože barva a pigmentace jsou opravdu chvályhodné na tekutou rtěnku z drogerie. 

Rtěnku určitě někdy použiju, ale pouze kvůli tomu odstínu, který je opravdu překrásný, ten mě vzal za srdce. Ale celkově se tato rtěnka mým oblíbeným kouskem nestane a doporučila bych si ji nekupovat, pokud na ní někde narazíte.