BOI-ING CAKELESS CONCEALER OD BENEFITU - RECENZE + SOUTĚŽ

16.10.2019

Značka Benefit přišla s novým korektorem Boi-ing Cakeless Concealerem, který slibuje plné krytí, které schová vše: tmavé kruhy pod očima, akné i barevnou nerovnoměrnost pleti, zároveň je lehoučký, netvoří na pleti nežádoucí silnou vrstvu alias "kejky" efekt a nepraská. Korektor testuji a používám zhruba už takové 3-4 týdny, tak pojďme se na něj podívat pěkně zblízka. 

Obal korektoru je velmi pěkný, ale tak to, že Benefit má krásné obaly, tak to už víme dávno. Jinak je to klasické balení s aplikátorem a tento aplikátor je inovativní v tom, že v tom aplikátoru je taková prohlubeň, ve které zůstává dostatečné množství produktu, i když si aplikátor otřu o konec lahvičky. Toho množství v "prohlubni" je tak akorát na to, aby mi vystačil na kruhy pod očima. Takže se mi nemůže stát, že bych produktu nanesla moc nebo málo. 

Korektor nanáším aplikátorem, ale zapracovávám ho beauty blenderem. Na všechny korektory nejraději používám beauty blender a i u tohoto korektoru mi přijde, že při zapracování beauty blenderem to vypadá prostě nejlépe. Navíc je to rychlé, mnohem rychlejší než štětcem či prstem. 

Korektor se dobře nanáší, dobře se roztírá, pěkně splyne s pletí. Rozhodně nemám pocit, že by na pleti nějak seděl. Krycí schopnost je opravdu vynikající. Korektor má vysokou krycí schopnost, s tím plně souhlasím. Také souhlasím s tím, že je korektor lehoučký, protože korektoru stačí málo a dá se krásně rozpracovat, takže máte na pleti jen tenounkou vrstvu, která ale výborně kryje. No, prostě paráda. 

Moje pleť už je starší, je to už pleť třicátnice, co naplat :-). Takže pro mě není žádoucí, aby korektor zalézal do vrásek, protože je to u mě celkem vidět. Tento korektor mi do vrásek nezalézá a ani během dne se mi neslévá. Drží pěkně na místě celý den a je jak otěru odolný, tak i voděodolný. Tuhle jsem se rozplakala a korektor stále držel tak, jak měl. 

K dostání je ve 12 odstínech, takže celkem se to dá - vybrat si ten správný odstín. Já mám odstín č. 4, který má studený podtón a je mírně dorůžova. I přesto, že mám až odstín č. 4, tak mi přijde, že je velmi světloučký. Korektor stojí 720 Kč za 5 ml balení a 360 Kč za 3 ml balení. I když se může zdát, že za tu cenu je ho málo, tak musím znovu zmínit, že má velmi vysokou krycí schopnost, takže ho opravdu stačí jen maličko a balení vám vydrží nadlouho. Je možné ho zakoupit pouze v Sephoře. 

Za mě korektor určitě doporučuji, je skvělý. Tak Benefit celkově má spousty kvalitních a skvěle využitelných produktů, takže to asi ani není žádné překvapení, že i tento korektor je perfektní. Takže já už mám otestováno, že je korektor perfektní, takže teď je řada na vás. Mám pro vás totiž soutěž o tento Boi-ing Cakeless Concealer v odstínu 3. Jediné, co pro to musíte udělat, je, že mi přes formulář níže napíšete, jaký je váš nejoblíbenější korektor. Soutěž poběží do 31.10.2019, kdy tady vyhlásím jednoho výherce. Tak hodně štěstí a mějte hezký den :-). 

Edit k 1.11.2019: Korektor vyhrává Tereza Ž. Gratuluji.