NOVINKA OD FENTYBEAUTY - BOŽÍ ROZJASŇOVAČ WATTABRAT

21.02.2019

Tomuto se říká láska na první pohled. Jak jsem Wattabrat zahlédla na sociálních sítích, tak jsem utíkala do Sephory, až se mi za patami prášilo. Co na tom, že šetřím, že. Každopádně Rihanna v rámci svojí kosmetické značky Fentybeauty přidala do nabídky dva nové odstíny rozjasňovačů Killawatt Freestyle Highlighter a to odstíny Wattabrat a Chillz. Odstín Chillz mě nijak nezaujal, spíš naopak, já na tyhle namodralé rozjasňovače rozhodně nejsem. Zato ten růžový, to už je jiná. Odstín Wattabrat vypadá skutečně nádherně, dlouho jsem neviděla tak nádhernou barvu rozjasňovače. 

Obal je pěkný, čistě bílý s takovými jemnými odlesky dorůžova, domodra a dofialova, takový velmi jednoduchý, ale bytelný a obsahuje zrcátko. Tak na pěkné obaly jsem u Fentybeauty zvyklá. 

Rozjasňovač je vysoce pigmentovaný, stačí jen jedna vrstva, která vytvoří nádherný lesk a vůbec nepráší. A vypadá úchvatně. Barva je opravdu krásná, na lících se ukazuje pěkná narůžovělá zdravá barva. Rozjasňovač ale obsahuje celkem velké třpytky!! To mě tedy hodně překvapilo. Obsahuje stejně velké třpytky jako Rihannin Diamond Bomb All-over Diamond Veil rozjasňovač, který je určený primárně na rozjasnění dekoltu, ramen nebo jiné části těla, kde velké třpytky nevadí. Toto jsem tedy v rozjasňovači určeného především na obličej nečekala. Pro rozjasnění nosu nebo nad rty se nedá vůbec použít. Vypadá divně, když máte na těchto částech obličeje obří třpytky. Na lících to přeci jen tolik nevadí. Zvlášť pokud třeba míříte na nějakou akci, narozeniny, party, koncert nebo jinou událost. Na běžné denní nošení se to dá taky, když zavřu obě oči. Rozjasňovač vypadá krásně, to ano, ale bohužel na běžný den preferuji spíše rozjasňovače, které mají spíš takový ten metalický sheen, než rozjasňovače, které obsahují třpytky. 

Každopádně nejsem z rozjasňovače zklamaná, asi bych si ho pořídila i tak. Není to everyday to wear rozjasňovač, je jen na speciální příležitosti, ale i tak mi stojí za ty peníze. Jeho cena je 860 Kč a dá se koupit v Sephoře.