NOVINKY ZA ZÁŘÍ 2018

04.10.2018

Zdravím vás, 

měla jsem teď trochu delší pauzu, tuším, že uplynuly cca dva týdny od posledního článku. Přitom je pořád tolik věcí, o kterých bych chtěla psát :-). Každopádně jsem řešila novou práci a nové projekty, takže jsem blog nechala chvíli ležet. Každopádně už jsem zde a pojďme si ukázat, co jsem si pořídila během měsíce září a co jsem již vyzkoušela a jak jsem se vším spokojená. 

Prvním místem, kde jsem ulovila nějaké kosmetické radosti, byl veletrh World Beauty & Spa, který se konal v Praze ve dnech 8.-9.9.2018. Tak jsem pořídila tvářenku od L.A.Girl v odstínu Just Radiant. Tvářenka je krásná, má hezkou barvu, dobře se s ní pracuje, nepráší, má dlouhou výdrž a hezky se na tvářích leskne a to já mám velmi ráda. Prostě dobrá tvářenka za dobrou cenu, tuším, že stála okolo 200,-. Dále jsem ukořistila tekutou matnou rtěnku od Jordany v odstínu 09 Rose Macaron. Už jednu tekutou rtěnku od Jordany mám a je super. Jsem s nimi moc spokojená, jediné, k čemu mám výtku, jsou odstíny. Mimo ty odstíny Rose Macaron a Strawberry Cheesecake mě žádné jiné barvy nezaujaly, takže by to chtělo barevné spektrum trochu rozšířit. 

Na e-shopu Sephory jsem objednala paletku rozjasňovačů od Urban Decay After Glow Highlighter Palette. Krásný obal, krásné a použitelné barvy, krásná pigmentace a konzistence, dlouhá výdrž. Prostě klasická super kvalita od Urban Decay. Také jsem přihodila k objednávce rtěnku Sephora Rouge Shine v odstínu 13 Forever Yours. Rtěnka je krásně hydratační a velmi příjemná, ale nic nevydrží a je třeba jí za den obnovit tak 10x. Takže fajn, ale rozhodně si jí už znovu nepořídím. Poslední věcí, co jsem si objednala, je štětec Sephora č. 46, který je určený na konturování a nanášení bronzeru. Já ho ale používám na makeup a jsem moc spokojená. Všeobecně mám štětce od Sephory velmi ráda. I když jsou skoro všechny štětce (ne-li všechny) z přírodního chlupu, tak se nelámou, moc nepelichají, jsou jemné a husté. Jsou tedy drahé, ale jsou opravdu skvělé.

V září také vyšla paletka byPetra od Makeup Revolution, která byla vytvořena ve spolupráci s českou známou beauty blogerkou Petrou Lovelyhair, takže jsem jí samozřejmě musela objednat a když už jsem byla v tom objednávání, tak jsem vybrala ještě několik dalších kousků. Například paletku očních stínů Makeup Revolution Re-Loaded Paletku v odstínu Visionary (první fotka). Z té jsem hodně nadšená, ta se mi líbí velmi. Super pigmentace, nádherné barvy, nepráší, drží na oku celý den, dobře se mi s ní pracuje. Toto je opravdu hodně muziky za pár korun, rozhodně doporučuji. Dalším úlovkem byla paletka očních stínů Revolution Pro Supreme v odstínu Allure (druhá fotka). To mě také nadchlo, tato paletka je ÚŽASNÁ. Skvělá pigmentace, sice trochu práší v paletce, ale na oku už pak vůbec, krásné barvy, výdrž dlouhá, snadné blendění, je velmi skladná a vhodná na cestování. Také jsem si ji vzala s sebou, když jsem byla 14 dní mimo republiku. Mohu jen doporučit. Paletka byPetra (třetí fotka) je také skvělá, super pigmentace, krásné barvy, velký výběr barev. Co mě moc nenadchlo, to je tekutá rtěnka Revolution Pro Supreme Matte Lip Pigment v odstínu Visionary (čtvrtá fotka). Dost mi rty vysušuje a to mi nevyhovuje, raději šáhnu po jiné rtěnce. Ještě jsem měla v balíčku pigment od Makeup Revolution, odstín Money Tree. Ten jsem ještě nezkoušela, nějak jsem pro něj nenašla využití. Tak hlavně, že jsem ho musela mít.

Dalším nákupem v září byl olej na rty od Clarins Eclat Minute Hulle Comfort Levres v odstínu Honey. Slyšela jsem spoustu chvály na tento olej, tak jsem se konečně rozhoupala a pořídila ho, ale jsem zklamaná. Asi jsem čekala něco víc. Na mé suché rty tento olej nestačí, já potřebuji více hydratace. Vždy, když ho nanesu na rty, tak rty okamžitě sice zvláční, ale za 20 minut už jsou zase vysušené a mohu nanášet znovu, až donekonečna. Jednodušše mi olej na rtech vůbec nevydrží, hned se vsákne, dlouhodobější hydratační účinek žádný. Za ty peníze pořídím lepší produkt pro hydrataci rtů. Olej má ale opravdu krásný obal a moc hezky voní.

Posledním úlovkem měsíce září je rtěnka od Guerlainu Rouge G v odstínu 62 v obalu Miami Glam. Z této rtěnky jsem měla ohromnou radost, toužila jsem po ní a dlouho přemýšlela, zda ji opravdu potřebuji. A dospěla jsem k závěru, že ji opravdu potřebuji. Nejenomže jsem naprosto přesně trefila a vybrala vhodný odstín, který je krásný a velmi mi sluší, ale rtěnka je navíc potěchou pro oko, protože ten obal, to je tedy opravdu skvost. Je to ten typ hydratační rtěnky, co na rtech nevydrží celý den, po jídle je určitě třeba jí opravit. Zato je velmi příjemná a rty celkem slušně hydratuje. Doporučuji a možná v budoucnu pořídím ještě další kousek v jiném obalu. Skoro jsem zapomněla zmínit, že u rtěnky Rouge G si můžete libovolně nakombinovat odstín rtěnky a obal. Nejdříve si vyberete odstín rtěnky a pak si vyberete obal. Obojí se pořizuje zvlášť, proto jdou tvořit různé kombinace. Momentálně můžete vybírat z 15 odstínu rtěnky a z 8 druhů obalů.