NUANCE MAGICAL HYDROBALANCE CONTROL NOČNÍ KRÉM - JAKÝ JE?

17.02.2020

Po značce Nuance jsem pokukovala už celkem dlouho, takže jsem se odhodlala a pořídila si od této značky antiaging denní krém Magical Supreme Lifting, který mi přijde fajn, ale po tom, co jsem začala používat krém z řady Magical Hydrobalance Control, tak úplně ustoupil do pozadí, takže o něm mluvit nebudu :-). Pojďme se tedy podívat na noční krém pro všechny typy pleti z řady Magical Hydrobalance Control. 

Na obalu krému je sice napsáno, že je určen na noc, ale já jsem nikdy příliš nerozlišovala denní a noční krémy. Nemám problém používat denní krémy na noc a noční krémy i na denní použití. Samozřejmě pouze v případě, že denní krém neobsahuje SPF, to bych ho na noc tedy opravdu používat nechtěla. Ale já si ve většině případů stejně nepořizuji denní krémy s SPFkem, mě to ucpává pleť a nevyhovuje mi to. Každopádně používám tento hydratační krém od Nuance jak na noc, tak i normálně přes den. Jak už to tak u nočních krému bývá, tak je sice trochu hutnější konzistence, ale mě to nevadí, protože i přesto, že je hutnější, tak není nijak mastný, na pleti nezanechává žádný film a rychle se vsákne. Je určený pro všechny typy pleti, moje pleť je normální až sušší a vyhovuje mi dobře.

Po pár týdnech používání mám pocit skvěle vyživené pleti, opravdu je moje pleť krásně vyživená, hladká a na první pohled vypadá tak nějak svěže. 

Co se týká aktivních látek v tomto krému, tak obsahuje patentovanou látku amiporine, která napomáhá obnovovat cirkulaci vody v pokožce a dokáže v pokožce udržet zásoby vody. Amiporine viditelně omlazuje pleť. Zvýšenou hydratací pleti se obnovuje její vláčnost a rozjasnění. Tento efekt mohu na vlastní kůži potvrdit, pleť je opravdu vyživená a vypadá zdravě a šťavnatě. 

Krém dále obsahuje bambucké máslo, avokádový a sezamový olej, což jsou ingredience, které pokožku vyživí, zhydratují a působí proti vzniku vrásek. Obsahuje i extrakt z kaviáru a z borovice, které také napomáhají zmírnit projevy stárnutí pleti. Bambucké máslo mám ráda. Pokud nějaký produkt obsahuje bambucké máslo, tak je to téměř sázka na jistotu, je to dle mého názoru opravdu superingredince, která mojí pokožce velmi svědčí. 

Krém je mi příjemné používat, protože moji pleť nezatěžuje, rychle se vsákne a navíc má hezkou jemnou nevtíravou vůni. V neposlední řadě se mi líbí i obal, který je světlounce růžový a má stříbrné víčko. Obal je skleněný a velmi bytelný. 

Co se týká ceny, tak jsem krém kupovala v Dr.Max za 499 Kč, pokud si dobře vzpomínám a cena mi přijde velmi přijatelná vzhledem ke kvalitě. Tohle málokdy říkám, že za tento krém bych byla ochotná zaplatit klidně i víc, protože mi přijde opravdu skvělý. Už po prvním týdnu používání jsem viděla výsledky (krém používám už cca dva měsíce). Ne, že bych si všimla, že by mi nějak výrazně ubyly vrásky, to ne. Spíš, jak je pokožka hydratovaná, tak se jak kdyby "nafoukne" a vrásky jsou díky tomu méně viditelné. Za mě krém mohu doporučit, jsem s ním velmi spokojená.