ŘASENKA BOURJOIS BIG LASHES OH OUI! - RECENZE

24.02.2020

Zajímalo by mě, co vás nejvíce baví zkoušet z dekorativní kosmetiky? Mě totiž asi nejvíce baví zkoušet makeupy, rozjasňovače a řasenky. Plus samozřejmě oční stíny. A nejméně mě baví objevovat a zkoušet linky, tužky, bronzery a fixační spreje, to většinou zůstávám u svých stálic. A dnes se tedy podíváme na zoubek další řasence, tentokrát řasence Big Lashes Oh Oui! od značky Bourjois. Značku Bourjois mám celkem ráda, mám od ní hned několik oblíbených produktů, nejvíce mám ráda tvářenky, korektory, pudry a pak právě řasenky. V minulosti jsem měla od Bourjois už řasenky Push Up, Volume Reveal a Volume Glamour a byla jsem vždy velmi spokojená, především ta Push Up se mi hodně líbila. Takže když jsem v drogerii zahlédla novinkovou řasenku Big Lashes v atraktivním červeném obalu, tak ani nevím, jak se to stalo, ale už jsem ji měla v košíku a o pět minut později u pokladny už mi říkala pane :-). 

Obal řasenky mi přijde fajn, líbí se mi. Obal je sytě červený a musím říct, že ta jasná červená mě upoutala už na první pohled. Kartáček aplikátoru je ale celkem dost velký a je ve tvaru přesýpacích hodin. Jako přiznám se, že kartáček už mě nenadchl tolik jako obal, osobně preferuji o malinko menší kartáčky než je tento, ale naštěstí se s ním řasenka nanáší dobře, jen si musím dávat větší pozor na spodních řasách, abych si aplikátorem neobtiskávala řasenku i na víčko. Jinak je kartáček klasický objemný s hustými štětinkami, nemyslím si, že je tento typ kartáčku příliš vhodný pro menší oko. Já mám ale oči docela velké, takže mi kartáček vyhovuje, jen tedy na ty spodní řasy musím dávat pozor. 

Díky svému kartáčku dodává tato řasenka řasám celkem pěkný objem. A objem dělá co? Dojem. Opravdu pěkně řasy zahustí a musím říct, že řasy i pěkně natočí. Není třeba používat kleštičky a i tak jsou řasy pěkně natočené směrem k obočí. No, posuďte sami podle fotky. 

Řasenka vydrží celý den, celý den mám řasy i natočené, nedrolí se a snadno se odličuje, takže ano, já jsem s řasenkou hodně spokojená a s klidným srdcem ji mohu doporučit. Řasenku používám už celkem dlouho. Pokud si dobře vzpomínám, kupovala jsem ji už někdy v září 2019 a používám ji zhruba od října (samozřejmě na střídačku s jinými řasenkami), takže ji mám za těch několik měsíců opravdu důkladně prozkoušenou a stejně jako jiné řasenky od Bourjois mě opět nezklamala. 

Co vy a řasenky od Bourjois, zkoušeli jste? Pokud ano, dejte mi vědět, jakou konkrétní jste vyzkoušeli a jak jste byly spokojení :-).