ŘASENKA GOSH CATCHY EYES MASCARA - RECENZE + FOTKY

26.04.2020

Řasenky jsou hodně spotřebním zbožím, takže netřeba se divit, že recenze na řasenky jsou na blogu co každé tři měsíce. Dnes tu mám recenzi na celkem provařenou řasenku Catchy Eyes od značky Gosh. Od značky Gosh je dle mého názoru známější spíš řasenka Rebel Eyes, kterou jsem už měla v minulosti a musím říct, že ta byla fajn, ta se mi líbila, dělala mi moc hezké řasy. Takže je jasné, že i Catchy Eyes jsem chtěla vyzkoušet. Značka Gosh se prodává v parfumeriích Fann a Catchy Eyes Mascara stojí 289 Kč. 

Obal řasenky je fajn, růžový a plastový, takový nenadchne, neurazí, takže jdeme dál. Co už se týká samotného obsahu řasenky, tak ten mě příliš nezaujal, bohužel. Kartáček řasenky je gumový s poměrně hustými krátkými štětinkami, které krásně dokáží oddělit řasy od sebe. Zato ale nedokáží na řasy nanést dostatečné množství řasenky, takže řasy vypadají celkem přirozeně a to i přesto, že nanesu dvě vrstvy řasenky. U leckterých řasenek mi stačí jedna vrstva a řasy jsou bohaté, husté a dlouhé a u této řasenky dám vrstvy dvě a řasy jsou sice prodloužené, ale jinak vypadají velmi přirozeně. Rozhodně řasenka řasy příliš nezahustí, spíše jen prodlouží a řasy oddělí. To bohužel není efekt, který já od řasenky požaduji. 

Na oku mám dvě vrstvy řasenky. A řasy vypadají stále dost přirozeně.
Na oku mám dvě vrstvy řasenky. A řasy vypadají stále dost přirozeně.

Výdrž řasenky je ale dobrá, vydrží celý den, nikam neopadává, neobtiskává se a v neposlední řadě se dobře odličuje. V tomto směru nemám řasence co vytknout. Nicméně, pokud bych to měla celkově shrnout, tak řasenku už bych si znovu nepořídila a už vůbec ne za skoro tři stovky. V drogerce najdu řasenky okolo dvou stovek, které mi udělají lepší službu. Takže tak. 

Mějte hezký den :-)