ŘASENKA L'OREAL UNLIMITED MASCARA - STOJÍ ZA TO?

13.03.2019

Jestli mě v poslední době zaujala nějaká kosmetická novinka, tak je to určitě nová řasenka od L'orealu, která se jmenuje Unlimited mascara. 

Začnu asi klasicky u obalu řasenky, který je jednoduchý, černý, plastový a není ve standardním tvaru tuby, ale na jedné straně se rozšiřuje a připomíná kuželku. Abych pravdu řekla, tak obal se mi příliš nezamlouvá a kdybych se měla rozhodovat pouze na základě obalu, tak by mě určitě ke koupi nepřemluvil. Nicméně jsem četla v nějaké recenzi, že se jedná opravdu o úžasnou řasenku, tak jsem si ji nakonec koupila i navzdory tomu obalu. 

Obsah řasenky je opravdu skvělý, naprosto báječný, jsem nadšená. Má umělý kartáček, se kterým se snadno manipuluje a štětinky kartáčku jsou celkem blízko u sebe, takže řasenka krásně řasy pročeše. Kartáček nabírá produktu tak akorát, takže vůbec neslepuje. Kartáček lze i mechanicky ohnout, díky čemuž máte zaručeno, že se s kartáčkem vytočíte i v koutcích a můžete tak prodloužit i ty nejkratší řasy. Já tuto funkci nevyužívám, s kartáčkem se mi snadno manipuluje i v rovném stavu a dostanu se s ním všude. 

Řasenka hodně prodlužuje, řasy krásně odděluje, natočí je a zahustí. Stačí pouze jedna vrstva a máte řasy jako mrkací panenka. Barva je pěkně černočerná, to mám ráda. Po zaschnutí se neobtiskává ani neopadává. Na konci dne vypadá stále stejně. Vše, co lze od řasenky žádat, tato řasenka splňuje. Já nemám ani maličkou výtku, co se týká funkčnosti a vlastností této řasenky. Mám výtku pouze k obalu. Mě tato řasenka maximálně vyhovuje a mohu ji doporučit. Řasenka se určitě zařazuje mezi mých pět top řasenek a ráda si jí budu pořizovat znovu, opravdu jsem s ní velmi spokojená. 

Před použítím řasenky
Před použítím řasenky
Po použití řasenky, pouze jedna vrstva
Po použití řasenky, pouze jedna vrstva

Řasenku můžete koupit v drogeriích za cenu 279 Kč, takže nepatří mezi nejlevnější kousky, ale stojí za to. Pokud vám nevadí si počkat a nechcete ji hned, lze ji sehnat výhodněji na některém e-shopu s kosmetikou. Například na notinu jsem ji viděla za 205 Kč, na elninu dokonce za 174 Kč.