RE-LOADED PALETKY OD MAKEUP REVOLUTION + SOUTĚŽ

12.02.2019

Co mohu opravdu vřele doporučit, jsou Re-loaded paletky od Makeup Revolution. Tyto paletky spatřily světlo světa už zhruba před rokem, nyní nově přibyly dva odstíny a to Affection a Passion for colour. Affection paletka mě příliš nezaujala, ale Passion for colour ano a asi ji budu muset objednat. Nedá se nic dělat :-). Dohromady tak můžete vybírat z deseti druhů paletek. Tyto paletky stojí 139 Kč, dají se koupit jak na webu Makeup Revolution tak na jiných e-shopech s kosmetikou a také v drogerii Rossmann - tam jsem ale nikdy neviděla všechny druhy paletek pohromadě. Jestli se naskladňují jen nějaké druhy nebo jestli byly zrovně některé vyprodané, to nevím. Takže je jistější je objednat. 

Tyto paletky v sobě nemají zrcátko, což mi nevadí, zrcátka v paletkách stejně nevyužívám. Co mi ale trochu vadí, je jejich obal, který je z obyčejného plastu a je takový dost chatrný a velmi snadno se poškrábe nebo napraskne. No, děs běs. Ale zase chápu, že pokud chceme kvalitní paletku očních stínů za skvělou cenu, tak se musí někde ubrat. Já mám paletky Division, Iconic Vitality a Visionary a co se týká kvality stínů u těchto paletek, tak mi přijde naprosto úžasná. Paletky obsahují 15 stínů a ne v každé paletce je všech 15 stínů úplně top top top, ale pokud je z 15 stínů 13-14 stínů skvělých a jeden či dva trochu pokulhávají, tak nebudu paletky hanit a ani jim strhávat body. Za 139 Kč jsou tyto paletky prostě super a měla by je mít doma každá makeup milovnice. 

V každé paletce je mix matných a třpytivých stínů, ve Visionary jsou čtyři stíny třpytivé, jedenáct stínů je matných, v Division jsou tři stíny třpytivé, dvanáct stínů matných a v Iconic Vitality jsou také tři třpytivé stíny, zbytek stínů je matných. 

Visionary
Visionary
Iconic Vitality
Iconic Vitality
Division
Division

Pigmentace stínů je za tu cenu opravdu neuvěřitelná, ta je prostě skvělá, o tom žádná, pouze v Division paletce trochu zaostávají třpytivé stíny, hlavně ten bílonarůžovělý v levém horním roku, tak ten je hodně špatně pigmentovaný a potom ten zlatavý, co je ve čtvrtém sloupci druhé řady, tak ten je tak půl napůl. Dá se navrstvit, ale dá to poměrně dost práce. Ovšem ten bílonarůžovělý nejde ani navrstvit, s ním je to opravdu hodně špatné. Stíny mi vydrží na oku celý den, dobře se mezi sebou blendí, práce s nimi je snadná a ani moc nepráší. Asi nejvíce mě vzala za srdce paletka Visionary, která se mi jednak nejvíce líbí výběrem barev, ale i s pigmentací je na tom nejlépe. Z 15 stínů je 15 stínů opravdu dobře pigmentovaných včetně těch třpytivých. 

Visionary
Visionary
Iconic Vitality
Iconic Vitality
Division
Division

O paletku Iconic Vitality si nyní můžete zasoutěžit a vyzkoušet tak jednu z těchto úžasných Re-loaded paletek. Spolu s paletkou můžete ještě vyhrát oční stíny Opulence od MUR a červenou rtěnku, taktéž od MUR. K balíčku ještě přiložím kompaktní zrcátko do kabelky. 

Soutěžit můžete tak, že mi napíšete, jaké tři kosmetické značky máte nejraději a co od nich nejraději používáte? Já mám asi nejraději Catrice, Too faced a Makeup Revolution. Od Catrice zbožňuji rtěnky, makeup HD Liquid Coverage a tužku na obočí Slim'matic, od Too faced oční stíny, rozjasňovače a bronzery a od MUR rozjasňovače, oční stíny a rtěnky z řady Renaissance. 

Soutěž bude ukončena 28.2.2019 a 1.3.2019 vyhlásím výherce zde a také ve stories na Instagramu @beauty_by_k.k. Vyhraje ten, jehož odpověď mi bude připadat nejzajímavěší. Přeji hezký den :-). 

Edit k 1.3.2019 - Výhercem soutěže se stává Simona Hubená. Gratuluji.