RECENZE ŘASENKY OD GABRIELLY SALVETE GABY 100% VOLUME LONG CURL

05.09.2018

Před pár dny jsem si musela vybrat a pořídit novou řasenku, protože už mi všechny došly, ale jelikož jsem teď v šetřícím režimu, řekla jsem si, že si vyberu nějakou low costovou variantu z drogerie. Nic proti řasenkám z drogerie, z drogerie mám oblíbenou řasenku například od L'Oréalu Paris Paradise Extatic nebo Lash Sensational od Maybelline, ale u těchto řasenek se pořád pohybujeme mezi 200-300 Kč za kus, já jsem se tentokrát potřebovala vejít tak do 100 Kč. Takže jsem si po důkladném prostudování nabídky v našich drogeriích vybrala řasenku Gaby od Gabrielly Salvete a to variantu 100% Volume Long Curl. Slyšela jsem spoustu chvály na Gaby 100% Pump Up Lashes, takže jsem chtěla vzít původně tu, ale nakonec jsem se rozhodla pro červenou variantu, byla totiž zrovna v akci za krásných 59 Kč, takže nekupte to, že? 

Obal Gaby řasenky je naprosto děsivý a to v jakékoliv barevné variantě. Obal je klasický plastový a můžete vybírat ze žluté, zelené, růžové, červené a fialové varianty. Co se ale týká vnitřku, není to takové zklamání, jaké jsem očekávala. Kartáček je takový zvláštní, je vytvarovaný do takových třech kuliček, pro lepší představu přidávám foto. Ale překvapivě se s ním nepracuje úplně špatně, aplikace je snadná a poměrně rychlá. 

Řasenka mi dělá hezké a bohaté řasy, po aplikaci jsou řasy viditelně delší a natočené, takže opravdu dělá to, co slibuje. Řasenka mi přijde trochu sušší, takže si myslím, že její životnost nebude delší než jeden nebo dva měsíce. Tím, že je sušší, tak i docela opadává. Nafotila jsem vám fotky před aplikací řasenky, těsně po aplikaci a pak po dvou a půl hodinách nošení, kdy jsem si všimla, že mám řasenku obtisklou a opadanou. To se mi příliš nezamlouvá, člověk se tak musí pořád kontrolovat v zrcátku během celého dne. I když opadává, tak ale vydrží celý den, večer jsem měla řasy stále černé, natočené a výrazné. 

Když bych měla celkově shrnout, co si myslím o této řasence, tak mi nepřijde za ty peníze špatná. Dělá mi hezké řasy, pracuje se s ní dobře a má hezkou černočernou barvu. Sice má děsný obal a opadává, ale tak za 60 Kč jsem ochotná jí to odpustit. Určitě se najdou řasenky, co jsou lepší, ale také jsou dražší. Když vezmu v úvahu poměr ceny a kvality, tak je řasenka Gaby 100% Volume Long Curl dobrou volbou a mohu ji doporučit.