REVOLUTION PRO NUDE NEUTRAL RTĚNKA - ZÁZRAK NEBO PROPADÁK?

13.11.2019

Dnes to bude krátké, stručné a ne moc pochvalné. Hned, jak jsem viděla kolekci rtěnek New Neutral od značky Revolution PRO, což je odnož britské značky Makeup Revolution, tak jsem toužila nějaký odstín vyzkoušet. Tyto rtěnky mě zaujaly především svými krásnými zlatými obaly a nádhernými barvami. Kolekce New Neutral rtěněk nabízí šest překrásných odstínů a u mě to vyhrál na plné čáře odstín Stripped. Což o to, odstín rtěnky je napohled velmi krásný a i obal je božský - je zlatý s takovým reliéfem a s nápisem Revolutio Pro. Obal vypadá opravdu velmi honosně. Ale celkově jsem ze rtěnky velmi zklamaná. 

Rtěnka má zvláštní konzistenci, její konzistence je taková vosková a zvýrazňuje vrásky na rtech, navíc do těch vrásek rtěnka zalézá a zdůrazňuje všechny nedokonalosti rtů. Já mám rty velmi suché a s touto rtěnkou moje rty vypadají ještě sušší. Rtěnka velmi zvýrazňuje strukturu rtů. Ten efekt, co rtěnka dělá, se mi vůbec, ale vůbec nelíbí. Navíc je rtěnka velmi navoněná a při olíznutí rtů tu parfemaci cítím na jazyku. To je mi velmi nepříjemné. 

Mám ráda hydratační rtěnky, které vyplní vrásky na rtech a které vypadají na rtech jednolitě a neflekatí. Takové jsou například Vice rtěnky od Urban Decay nebo i rtěnky Renaissance od Makeup Revolution. Tato rtěnka tohle bohužel nesplňuje. Tato rtěnka při swatchi na ruce sice neflekatí a vypadá pigmentovaná v jedné vrstvě, ale to asi proto, že struktura mojí ruky je rovná a bez vrásek. Při nanesení na mé suché rty se jak kdyby v nějakém místě stírá a přesouvá se na jiné místo a nevypadá to vůbec pěkně, vytváří takovou nerovnoměrnou vrstvu, nedá se nanést tak, aby vypadala jednolitě. Je to škoda, protože odstín Stripped je opravdu překrásný. Možná by tato rtěnka vyhovovala někomu, kdo má rty ještě mladé, bez vrásek, ale mě opravdu nevyhovuje, což mě velmi mrzí. 

Rtěnka stojí 180 Kč, což je taková průměrná cena za rtěnku, není to ani hodně, ale ani to není za hubičku. Pro mě to jsou bohužel naprosto zbytečně vyhozené peníze a příště si raději připlatím a pořídím si další Vice rtěnku. 

Na rtech Revolution Pro New Neutral odstín Stripped
Na rtech Revolution Pro New Neutral odstín Stripped