NEJOBLÍBENĚJŠÍ ROZJASŇOVAČE

30.08.2018

Protože zbožňuji rozjasňovače, tak jsem se rozhodla sepsat do článku mojí TOP 5 nejoblíbenějších rozjasňovačů a dát vám tak třeba tip, který rozjasňovač se vyplatí pořídit. Všeobecně u mě vedou rozjasňovače od Makeup Revolution London, myslím, že tato značka rozjasňovače opravdu umí a jejich rozjasňovače jsou opravdu úžasné. 

Můj nejoblíbenější rozjasňovač ze všech mých oblíbených rozjasňovačů je právě od značky Makeup Revolution a to konkrétně Shimmer Brick v odstínu Pink Kiss a v odstínu Radiant. Pokud bych měla z těchto dvou odstínů vybrat toho jediného výherce, byl by to ten růžový Pink Kiss, jehož odstín mi opravdu velmi lichotí. Tyto Shimmer Bricky se vyrábí dohromady ve čtyřech odstínech, já vlastním tři odstíny, ale přiznám se, že odstín Bronze Kiss příliš nepoužívám a k srdci mi nepřirostl. Ale Pink Kiss a Radiant ano. Toto jsou tak úžasné rozjasňovače, že to se člověk až zdráhá uvěřit, že jejich cena je pouhých 100 Kč (momentální cena na e-shopu MUR). A ten lesk? Ten je naprosto úchvatný. Jestli něco opravdu stojí za pořízení, tak je to Shimmer Brick. 

Dalším z mých nejoblíbenějších kousků je rozjasňovač od Beccy a to v odstínu Opal. Pořídila jsem si zatím jen cestovní verzi, která stojí v Sephoře 520 Kč. V této cestovní verzi najdete miniaturu Becca Luminizer Shimmering Skin Perfector Opal a mini tekutý rozjasňovač Shimmering Skin Perfector Opal. Tekutý rozjasňovač mě příliš nenadchnul, ale pudrová verze je skvělá. Rozjasňovače je 2,4 gramu a na to, že tento highlighter používám hodně, tak moc neubývá. Až ho vypotřebuji, určitě si koupím plné balení ve stejném odstínu, i když by mě lákal i odstín Champagne Pop a Rose Gold. Odstín Opal je nicméně opravdu dokonalý, hodí se téměř ke každému líčení. Když nevím, co by, sáhnu po tomto highlighteru. Plné balení stojí 990 Kč, což tedy opravdu není zadarmo, ale v případě tohoto rozjasňovače se investice určitě vyplatí. 

Zbožňuji srdíčkové rozjasňovače, tvářenky a bronzery od I♥MAKEUP. Mají roztomilé papírové balení a mají velký výběr odstínů. Jejich rozjasňovač Goddess of Love stojí na e-shopu 180 Kč a je naprosto překrásný. Už v jedné vrstvě se leskne jako blázen a je tedy vhodný pro výraznější looky. Barva je hodně světlá, zlatostříbrná a hodí se spíše ke studenějšímu líčení. Jako rozjasňovač také ráda používám i srdce v odstínu Bleeding heart, které je sice jakože tvářenka, ale mě se spíš líbí jako rozjasňovač, protože obsahuje velké množství shimmeru. 

Naprostou klasikou je rozjasňovač Mary-Lou Manizer od značky the Balm. Kdo by tento ikonický rozjasňovač neznal, jako by nebyl. Má nádhernou šampaň barvu a jemnější pigmentaci. Proto je vhodný dle mého názoru na denní nošení, například do práce, do školy a kamkoliv, kde je vlastně vysoké rozjasnění celkem nežádoucí. Na večer nebo na nějakou party bych tento rozjasňovač asi nepoužila, ale na nošení na denní bázi je perfektní. Stojí 549 Kč na e-shopu značky the Balm, já si ale ten svůj kousek dovezla z Turecka, kde jsem ho zakoupila v tamějším drogerkovém řetězci za cca 400 Kč. 

Dalším oblíbencem na denní nošení je krásný rozjasňovač od Maybelline Master Chrome v odstínu 050 Rose Gold. Nemá příliš výraznou pigmentaci, takže ho nosím spíše přes den do práce, ale dá se navrstvit a po navrstvení to tedy umí rozbalit, to tedy ano. A ten odstín Rose Gold je opravdu naprosto dokonalý, tato barva mi velmi sedí, ale hodí se spíše k teplejšímu líčení. Co já vím, tak odstíny by měly být čtyři, ale v České republice jsou k dostání pouze dva odstíny a to Rose Gold a Gold. Cena je okolo 249 Kč, ceny se mírně liší podle drogerie a e-shopu. Jediné, co se mi na tomto rozjasňovači nelíbí, je ten obal. Na to, že ho nemám tak dlouho, tak obal je už celý poškrábaný a vypadá to nehezky. Každopádně to je maličkost, důležitý je vždy hlavně vnitřek a ten je skvělý. 

Samozřejmě jsem nevyzkoušela všechny rozjasňovače, co jsou na trhu, takže je možné, že existují lepší highlightery než ty, co jsou uvedené v mé TOP5. I když upřímně si myslím, že nemůže být lepšího highlighteru než jsou ty Shimmer Bricky :-). Níže uvádím některé produkty, které jsou na mém wishlistu a které bych ráda v budoucnu vyzkoušela. Paletka rozjasňovačů od Dior Backstage vypadá opravdu úchvatně, na Megaglo od Wet n wild jsem četla zase spoustu chvály a rozjasňovače od Too Faced a Fenty Beauty mě zase zaujaly svým krásným obalem. 

Zaujal vás některý rozjasňovač z mé TOP5 nebo ho už máte doma? Pokud ano, jak jste spokojené vy? Máte třeba tip na nějaký jiný rozjasňovač, za který byste mohli dát ruku do ohně? Budu ráda, když mi o něm napíšete :-)