THEBALM GIRLS RTĚNKA

25.01.2019

Pokud trpíte na vysušené rty stejně jako já, tak mám pro vás dnes tip na jednu skvělou hydratační rtěnku a je to rtěnka z řady Girls od theBalm v odstínu Ima Goodkisser. 

Rtěnka stojí 399 Kč a lze koupit na e-shopu theBalm nebo v My na Národní v Praze. Rtěnka není zrovna z nejlevnějšího kraje, ale je fakt skvělá. 

Obal rtěnky je stříbrný, kovový a takový trochu fórový, určitě není nijak bytelný, nicméně rtěnku už mám asi rok a pořád drží, nic se s ním nestalo, obal není ani poškrábaný. 

Co se týká samotného obsahu, tak z toho jsem nadšená. Má krásnou barvu, takovou růžovou, až starorůžovou a jsou v ní malé zlaté třpytečky. Barva mi sluší, nosím jí ráda, třpytečky jsou opravdu malinké, takže se rtěnka na rtech spíše tak jemně leskne, než že by měla nějaký metalický nebo třpytivý efekt. Hlavní věc, kterou na této rtěnce zbožňuji, je to, že dokáže rty opravdu hluboce zhydratovat. Když ji nanesu, tak mám vláčné a hydratované rty alespoň čtyři hodiny. Já vím, že pro někoho to nemusí znamenat nic, ale já mám rty opravdu suché, dehydratované a pořád se mi olupují, což vypadá hrozně. Používám sice balzámy, jelení loje, lesky, masti, krémy, ale spousta produktů mi nefunguje nebo vydrží na rtech třeba 20 minut, než se mi rty vysuší. Takže si s touto rtěnkou úplně užívám ten pocit nemuset si mazat něčím rty třeba po ty čtyři hodiny :-D. Totální luxus :-). 

Výdrž rtěnky není určitě celodenní, vydrží tak 4-5 hodin, jídlo určitě nevydrží, pití ano, s pitím problém nemám. Takže je třeba jednou dvakrát za den opravit a přetřít znovu. Ale to není nic neobvyklého u takového typu rtěnky, není to tekutá rtěnka, že. 

Celkově rtěnku doporučuji a mám v plánu si pořídit nějaký další odstín. Zajímalo by mě totiž, jestli ostatní odstíny také tak skvěle hydratují.