RECENZE NA WHITE PEACH PALETKU

01.09.2018

V dnešním článku si hezky pěkně zrecenzujeme White Peach paletku od Too Faced. Začněme nejdřív nějakými informacemi. Paletka je k dostání pouze v Sephoře, tuším, že je to limitka a bude na prodejnách do konce roku 2018, takže pokud ji chcete, dlouho neváhejte. Stojí 1.320 Kč, obsahuje 12 odstínů, z toho je většina stínů matných, jsou tam tři stíny třpytivé a dva odstíny takové saténové. Barvy, jež obsahuje, jsou krásné, obsahuje teplé i studené tóny. Je to hodně světlá paletka, takže určitě není vhodná pro někoho, kdo by s ní chtěl každý den tvořit kouřové líčení. 

Já jsem se do paletky zamilovala hned, jak jsem ji poprvé spatřila. Paletka sice obsahuje hodně světlých odstínů, ale to se mi na ní líbí a vyhovuje mi to. Na běžné denní líčení pro mě není třeba tmavších stínů, protože rozhodně nevytvářím žádné velké kouřové líčení, když jdu například do práce, cvičit nebo někde něco vyřizovat. Tedy paletka je pro mě velmi využitelná a přijde mi praktická. 

Co nesmím opomenout zmínit, je naprosto nádherný obal, který je bytelný, pevný a přitom celkem skladný. 

Co se týká obsahu paletky, viděla jsem několik recenzí, kde si recenzovatel stěžoval, že je hodně prášivá. S tím souhlasím tak napůl. Trochu práší, to ano, ale není to nic tragického. Pokud nebudete ve stínu "rýpat" půl hodiny štětcem, ale jen ho v něm jemně smočíte, tak bude vše v pořádku. Jinak se mi stíny lehce blendí a snadno se mi rozmazávají přechody, takže jsem s kvalitou paletky spokojená. 

Asi nejvíce využívané stíny z mé strany jsou Sweet Fig, Creme de la Peach, Fuzzy a Peach Passion. Poslední jmenovaný je jeden z nejkrásnějších odstínů, co jsem kdy viděla. Je to taková temně fialová se spoustou třpytek a vypadá úžasně na oku. 

Ještě jednu věc bych chtěla k paletce dodat. I když je světlá, obsahuje dva tmavé odstíny a to právě Peach Passion a černý stín On the Grill, díky kterým v případě potřeby dokážete vytvořit krásné večerní líčení, i kouřovky z toho jdou udělat. Takže si myslím, že paletka je opravdu praktická. Já osobně nelituji ani jedné koruny, paletku hodně využívám a i když ji mám už půl roku, tak mě stále neomrzela. Doporučuji.