TRIO BLUSH PALETTE OD GABRIELLY SALVETE? 

05.11.2019

Po paletce tří tvářenek od Gabrielly Salvete jsem pokukovala už celkem dost dlouho, tak jsem si konečně udělala radost a také si jednu pořídila a musím říct, že jsem nadšená. Já všeobecně zbožňuji pudrové tvářenky a myslím si, že pěkných růžových nebo broskových tvářenek není nikdy dost. Haha, kdo to máte také tak? :-)

Jako vždy asi začnu obalem. Obal je takový normální, nenadchne, ale ani neurazí, takže oukej. Klasický plastový průhledno černý obal. 

V paletce jsou tři odstíny tvářenek. Odstín, který je úplně vpravo, mi zcela dokáže nahradit konturovací pudr, takže dva v jednom, yes. Tento odstín je krásný, studený, s mírným podílem vínové a šedé, velmi lichotí mé pleti. Obsahuje jemné zlaté třpytečky, které ale na pleti nejsou vůbec vidět, jdou vidět jen v pánvičce. Tuto barvu používám na kontury a na vrch líček pak nanáším ještě růžové tvářenky z paletky. Když pospíchám nebo mám náladu nebýt tak růžová, tak nanesu na celé tváře pouze tento "konturovací" odstín a také to vypadá super. 

Uprostřed se nachází matná růžová tvářenka, která dokáže dodat tvářím velmi pěkný vzhled. Já prostě zbožňuji růžové tvářenky, takže nevím, co víc bych k ní měla říct, než že je skvělá. Má krásnou barvu a dobrou výdrž. 

Na lících prostřední odstín z paletky Trio Blush od Gabrielly Salvete
Na lících prostřední odstín z paletky Trio Blush od Gabrielly Salvete

Nalevo je další růžová tvářenka, ale ta už obsahuje větší množství jemných zlatých třpytek, takže po nanesení zůstává na tvářích jemný zlatý sheen a líčka vypadají zdravě a šťavnatě. Musím říct, že se mi tento efekt velmi líbí. 

Pigmentace všech tří tvářenek je průměrná, až slabší, řekla bych. Ale to u produktů na tváře vůbec nevadí, důležité je, zda to jde vrstvit a to v tomto případě lze. Myslím, že u pudrových produktů na tváře je vysoká pigmentace až nežádoucí, to stačí jen lehce namočit štětec do tvářenky/bronzeru/kontury/rozjasňovače a pak to zbytečně přeženete a vypadáte jak Marfuša. I když zase, Marfuša nebyla královna, ale až carevna, takže přehnané líce asi mají co do sebe :-D. Každopádně u této paletky jednotlivé odstíny jdou navrstvit, tedy výraznější líce se dají velmi dobře vybudovat. 

Výdrž je celodenní, jednotlivé odstíny nijak v průběhu dne neflekatí ani se z tváře neztrácejí. Paletku používám minimálně měsíc na každodenní bázi a na paletce nejsou zatím vidět známky používání, takže si myslím, že i poměrně dlouho vydrží. Za mě je to velmi dobrá paletka na tvář z drogerie za velmi dobrou cenu a mohu ji vřele doporučit.