TVÁŘENKA OPULENCE OD MAKEUP REVOLUTION

14.02.2019

Když jsem uviděla poprvé řadu Opulence od Makeup Revolution, tak jsem hned věděla, že chtě nechtě budu muset něco pořídit. Tato Opulence řada obsahuje tvářenku, rozjasňovač a oční stíny a mě nejvíc zaujal rozjasňovač a tvářenka, ale protože nejsem milionář, tak jsem se rozhodla, že zatím vyzkouším jen tvářenku, která vypadá prostě božsky. 

Tvářenka má nádherný růžový obal, který je třpytivý, ale tyto třpytky jsou vidět jen z určitých úhlů. Obal je opravdu kvalitní, bytelný a obsahuje zrcátko. 

Tvářenka je rozdělena do čtyř odstínů, tři části jsou v růžových tónech a tyto části jsou zcela matné. Poslední část je velmi lehce narůžovělá a je to spíš takový rozjasňovač. Všechny tři části, které jsou růžové a matné, mají velmi výrazné barvy, takže si myslím, že tato tvářenka určitě není vhodná pro ty z vás, které máte velmi bledou pleť nebo máte rády spíš přirozenější tvářenky na lících. Já jsem příznivec sytě růžových a oranžových tvářenek, takže z barev já jsem nadšená. 

Pigmentace tvářenky je ohromná, tvářenka je velmi velmi pigmentovaná, za což si u mě bohužel vysloužila malé bezvýznamné mínus. Vysokou pigmentaci oceňuji především u očních stínů, co se týká tvářenek, mám ráda střední pigmentaci, protože je lepší si barvu na tvářích kdyžtak vybudovat a navrstvit než vypadat na první nános tvářenky jako Marfuša. Díky vysoké pigmentaci stačí v této tvářence pouze lehce omočit štětec a stačí vám jen jedna vrstva. Všechny tři růžové části vypadají na tvářích stejně nebo alespoň já nevidím žádný rozdíl. Na swatchích jsou rozdíly patrné, na lících pak bohužel. Takže trochu postrádá smysl mít v tvářence tři různě růžové části, ale ok, na pohled to vypadá parádně, to zase ano. Tvářenka vypadá na líčkách krásně, barva se mi velmi líbí a myslím, že mi sluší. 

Co se týká té rozjasňující části, tak i ta je vysoce pigmentovaná. Zřejmě kvůli tomu je ale také extrémně prášivá. Ale opravdu hodně hodně. Mě mírná až střední prášivost nevadí, ale tato třpytivá část je opravdu až moc. Růžová část tvářenky také práší, ale tak nějak středně, že se s tím dá ještě pracovat, ale ten rozjasňovač, to je fakt něco. Moc tomu nerozumím, protože jestli Makeup Revolution něco umí, tak to jsou právě rozjasňovače. Se všemi highlightery od Makeup Revolution jsem byla vždy spokojená, takže toto se příliš nepovedlo. Rozjasňující část je tak prášivá, že to jednak nechává všude nepořádek, ale než přiblížíte štětec k líčku, tak se vám půlka ze štětce vypráší a co zůstane, musíte ihned zafixovat sprejem, jinak vám to na tvářích celý den nevydrží. Co celý den, ani půlku dne.

Závěrem bych jen chtěla říct, že mám Makeup Revolution velmi ráda a jejich produkty mi většinou sedí, ale kdybych věděla, jaké vlastnosti tato tvářenka má, tak bych si ji nepořídila a ani by mě nemrzelo, že ji nemám. Docela by mě zajímalo, zda i rozjasňovač a oční stíny z Opulence řady jsou také takhle prášivé, takže pokud něco z toho máte, budu ráda, pokud mi dáte vědět.