KDO JSEM? 

Jmenuji se Kristýna a jsem velký kosmetický nadšenec, miluji líčení a také mám ráda módu, hlavně elegantní a nadčasovou, ale občas propadnu i nějakému bláznivému trendu. Jelikož mi mé nadšení pro kosmetické produkty již nestačí sdílet sama se sebou, případně s přáteli a s rodinou, tak jsem se rozhodla začít psát blog, ve kterém bych se chtěla podělit o mé zkušenosti s kosmetickými produkty a se vším, co s tímto tématem souvisí. 

Miluji krásu a obdivuji krásné věci. Asi proto mě tak baví makeup a móda, ráda vypadám hezky a mám radost, když vypadají hezky i lidé okolo mě. Co se kosmetiky týká, miluji levné i drahé produkty, high end i drogerku. Mezi mé oblíbené kosmetické produkty patří hlavně rozjasňovače, tvářenky, rtěnky, makeupy a štětce. Pro štětce mám velkou slabost, bez správných štětců totiž nelze vykouzlit dokonalé líčení. 

Tento blog bych chtěla především zaměřit na recenze jednotlivých kosmetických produktů a kosmetických značek, na moje dojmy a zkušenosti s kosmetikou, ale také bych chtěla inspirovat ostatní, jak se hezky obléci, jak vhodně ladit outfity. V neposlední řadě mám ráda dobré jídlo, příjemné restaurace, ráda zkouším nové recepty, tedy se zde budou objevovat články a recenze i na toto téma. Tak tedy doufám, že se vám můj blog bude líbit, že se tu budete moci inspirovat a že si tu každý přijde na své. 

S láskou, Kristýna